Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji Uniwersyteckiej!
15 marca 2021 roku, Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli zakończyła realizację projektu pn. "POSIŁEK NA SYGNALE". W ciągu 3-ch miesięcy dostarczyliśmy do SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli dla Zespołu Ratownictwa Medycznego, Personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej oraz Kardiologi z łóżkami
COVID-owymi 1.220 obiadów. Posiłki przygotował i dostarczył zespół MensaQul. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego z Fundacja PZU oraz darowizn, które wpłacili:
-Cerkamed- Medical Company
-ENESTA S.A.
-Miasto Stalowa Wola
-Miejski Zakład Komunalny  w Stalowej Woli
-SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy
-Superior Industries Production Poland
Zakłady Metalowe DEZAMET Nowa Dęba
Poprzez realizację projektu „POSIŁEK NA SYGNALE”, zarówno Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli jak i Partnerzy projektu pragnęli okazać solidarność i wsparcie Medykom w czasie pandemii. Jest to symboliczny wyraz wdzięczności Ratownikom Medycznym oraz Pracownikom SOR, OIOM, Kardiologii „COVID-owej”, którzy od ponad roku pracują na pierwszej linii w walce z COVID-19. Zarząd Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli serdecznie dziękuje Fundacji PZU oraz wszystkim Darczyńcom za wsparcie realizacji projektu pn. „POSIŁEK NA SYGNALE”.

FB IMG 1611420183061

FB IMG 1611420186919